Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зміни від Джонсона. У Британії створюють додаткові місця тюрмах і посилюють покарання

На розширення в'язниць виділять близько 2,66 млрд євро.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон анонсував створення 10 тисяч нових місць у в’язницях, а також збільшення їхнього фінансування. 

Про це пише Джонсон у своїй колонці для британського видання The Mail, передає Deutsche Welle.

За словами Джонсона, міністр фінансів Саджид Джавід готовий виділити до 2,66 млрд євро на створення додаткових місць в британських тюрмах. Прем'єр також планує посилити покарання злочинцям, які скоїли тяжкі злочини на сексуальному ґрунті чи із застосування насильства.

Крім того, уряд Британії має намір розширити повноваження поліції, дозволивши їм застосовувати силу й обшукувати підозрюваних. За словами Джонсона, такі заходи необхідні для боротьби зі злочинністю в країні.

"Я заявляю, що у всіх 43-х поліцейських відомствах в Англії та Уельсі ми ясно даємо зрозуміти: поліція може і має застосовувати силу, проводячи перевірки підозрілих осіб", - сказав він. 

Нагадаємо, Велика Британія заявила про намір спростити імміграційні закони, аби привабити до країни більше науковців. Так, Борис Джонсон дав вказівки міністерствам внутрішніх справ, а також бізнесу, енергетики та промислової стратегії розробити спрощений порядок видачі віз для в'їзду до Великої Британії для "найрозумніших і найкращих". Очікується, що спрощений порядок мають розробити та запустити до кінця 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції