У Британії пообіцяли і надалі боротися проти російської агресії після виходу з Євросоюзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ландон пообіцяв підтримувати ЄС у прагненні вирішення конфліктів.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб в першому виступі після виходу країни з Євросоюзу заявив, що Сполучене королівство продовжить разом з ЄС протистояти російській агресії.

Про це він заявив 3 лютого в Палаті громад.

Очільник МЗС переконує, що Британія розробить власний санкційний режим і допомагатиме знайти політичне вирішення кризових ситуацій.

"Ми тісно працюємо з нашими європейськими партнерами, щоб знайти політичне вирішенняв Лівії, ми продовжуємо спільно залучати Іран до відповіді за його систематичні порушення положень плану дій щодо ядерної програми, ми працюємо спільно над протистоянням загрозам і глобальних проблем, будь то російська агресія, тероризм, зростаючий авторитаризм, зміна клімату або криза в охороні здоров'я, як з коронавірусів", – йдеться в промові.

Плейлист 11 відео Брекзіт

31 січня 2020 року - останній день членства Великої Британії у Євросоюзі. На засіданні Європейського парламенту 29 січня депутати підтримали угоду про Brexit. Рішення підтримав 631 член парламенту, проти нього - 49. Ще 13 осіб утрималися. Для ратифікації була необхідна проста більшість голосів.

Брекзіт

Нагадаємо, Велика Британія офіційно перестала бути членом Європейського союзу опівночі за центральноєвропейським часом. У Лондоні на цей момент була 23 година 31 січня 2020 року, а в Києві - перша година ночі 1 лютого.

До кінця 2020 року між ЄС та Британією діятиме перехідний період. У цей час сторони мають домовитися про подальші основні принципи співпраці та вирішити спірні моменти. На цей період британці фактично лишатимуться в усіх економічних та митних союзах ЄС, однак не матимуть впливу на жодні рішення Європейського союзу.

Після завершення перехідного періоду Британія матиме змогу вести самостійну внутрішню та зовнішню політику, укладати торговельні та інші угоди. До цього британці йшли 4 роки, проголосувавши за вихід з ЄС ще влітку 2016 року.

Детальніше про історію виходу Британії із ЄС, принципи перехідного періоду, а також чого чекати Україні від Brexit читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції