Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії призначили дату початку переговорів королівської родини щодо відмови Гаррі та Меган від титулів

Про остаточні домовленості поки не йдеться.

У понеділок, 13 січня, королева Великої Британії та герцог Сассекський Гаррі проведуть переговори у Сандрингемському палаці щодо майбутніх ролей принца Гаррі та герцогині Сассекської Меган. Про це у Букінгемському палаці розповіли ВВС.

Передбачається, що принц Уельський Чарльз та герцог Кембриджський Вільям також будуть присутніми на переговорах. Щоправда, немає сподівань, що вже на цій зустрічі буде досягнено остаточних домовленостей. Очікується, що в результаті переговорів вийдуть на "наступний крок" на шляху до визначення нової лінії стосунків Гаррі та Меган з королівською родиною.

Королева Єлизавета, Чарльз, Вільям та Гаррі мають передивитись ряд можливостей для роду Сассексів, зважаючи на те, що Гаррі та Меган відступають від обов’язків старших у роді.

Поки залишається невідомим, який обсяг повноважень готові продовжувати здійснювати Гаррі та Меган і який обсяг привілеїв готові полишити. Все це сподіваються врегулювати від понеділка і на наступних зустрічах.

Нагадаємо, сенсаційне рішення принца Гаррі та Меган шокувало королеву Єлизавету II. На сайті Її Величності вийшло офіційне звернення, у якому йдеться, що "рішення остаточно ще не ухвалене". Тим часом у лондонському музеї мадам Тюссо прибрали їхні фігури із королівської експозиції. А Меган Маркл після скандальної заяви полетіла до Канади, де залишився їхній син Арчі після новорічних канікул королевської родини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції