У Британії розширюють коло пов'язаних з Путіним олігархів, чиї статки можуть заарештувати – The Times

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правила, які дають нові повноваження, були введені на початку року.

Національне агентство з питань злочинності розширює розслідування щодо росіян, пов'язаних з Путіним, і може заморозити їхні активи. Про це пише The Times.

Російські олігархи та мультимільйонери входять до числа 130 осіб, чиї "брудні гроші" можуть бути заарештовані британською владою.

"Корумповані еліти та їхнє незаконне багатство" розслідуються Національним агентством з питань злочинності за новими повноваженнями, відомими як невідомі джерела доходів.

Введені в січні порядки змушують людей, підозрюваних у вчиненні тяжких злочинів, пояснити походження їх активів, зокрема активів вартістю понад 50 000 фунтів стерлінгів.

Чиновники агентства, як стверджується, розширили розслідування  щодо підприємців, пов'язаних з режимом Володимира Путіна, після спроби вбивства колишнього російського шпигуна в Солсбері.

Нагадаємо, від лютого Велика Британія може розпочати розслідування у разі підозри, що придбана на території країни нерухомість профінансована з незрозумілих джерел. Це стало можливо із набуттям чинності закону, що називається "Ордери на статки нез’ясованого походження". Згідно із законом британські правоохоронці можуть розпочати розслідування у разі підозри, що якісь активи вартістю від 50 тисяч фунтів стерлінгів придбані "політично значимими особами, зокрема через підставних осіб, на гроші з офшорних компаній чи за готівку невідомого походження".

Залиште свій коментар

Вибір редакції