У Британії суперечка через різдвяне звернення Ахмадінежада

Уряд Великобританії сильно розкритикував телеканал Cahnnel 4, який зважився на трансляцію різдвяного звернення президента Ірану.

Channel 4 транслює альтернативні різдвяні звернення впродовж останніх 15 років. Традиційне щорічне звернення до нації, яке транслюється більшістю телеканалів, зачитує королева Єлизавета II. Звернення викликало невдоволення як в уряді Великобританії, так і в деяких парламентаріїв. Противники рішення Channel 4 пояснюють свою реакцію тим, що Ахмадінежад відкрито виступає за знищення Ізраїлю, а також принижує права гомосексуалістів.

Представники телеканалу, у свою чергу, не вважають, що поступили неправильно і впевнені, що вони всього лише дають глядачам можливість ознайомитися з альтернативним поглядом на світовий устрій.

За наявною інформацією, в звернені президента Ірану йтиметься про світовий порядок, який, на думку Махмуда Ахмадінежада, треба змінити. Звертаючись до британців, іранський лідер розповість про необхідність повернутися до "людських цінностей" і перестати заперечувати заповіти пророків Божих, в числі яких Ахмадінежад згадав і Ісуса Христа. Транслюватиметься звернення президента Ірану пізно ввечері.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: