Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії та США стверджують, що російські хакери запустили глобальну кампанію із кібер-шпигунства

Хакери інфікували мільйони комп'ютерів у всьому світі.

Сполучені Штати та Велика Британія у понеділок заявили, що підтримувані російським урядом хакери інфікували маршрутизатори комп'ютерів в усьому світі в рамках кампанії з кібер-шпигунства.

Про це повідомляє Reuters.

Американські та британські чиновники повідомили журналістам, що вони готують спільну заяву про хакерські атаки.

Кайран Мартін, виконавчий директор агентства кіберзахисту Національного центру кіберзахисту Британського уряду, додав, що в рамках кампанії були інфіковані "мільйони машин".  

Російські атаки вплинули на широке коло організацій, у тому числі на державні установи, інтернет-провайдерів, приватні фірми та постачальників послуг з критичної інфраструктури.  

Заражені маршрутизатори можуть бути використані і для майбутніх кібер-атак.

Мартін зазначив, що влада стежить за кампанією приблизно рік і вищезгадані атаки безпосередньо вплинули на Великобританію.

Раніше повідомлялося, що британські спецслужби готуються відповісти на можливу атаку з боку кремлівських хакерів. The Sunday Times з посиланням на джерела у структурах британської безпеки повідомило, що прем'єр-міністра Великої Британії Терезу Мей вже повідомили про підготовку з боку Росії кібератаки на членів її кабінету. Як зазначають джерела, російські хакери планують скомпрометувати високопоставлених британських чиновників. 

ВідеоСША вперше офіційно звинуватили Росію в кібератаках на свій енергетичний сектор

У ФБР заявили - російські хакери атакують комп'ютерні системи країни щонайменше два роки. Та ціляться, окрім енергетичних компаній, на атомні електростанції, урядові установи, приватні компанії, заводи та аеропорти. Із такою заявою у Вашингтоні виступили через кілька годин після того, як оприлюднили новий санкційний список, до якого увійшли 14 росіян.

США вперше офіційно звинуватили Росію в кібератаках на свій енергетичний сектор

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції