У Британії учасників заворушень судять цілодобово

Перед правосуддям постають люди різного віку, деяким обвинуваченим ледь виповнилося 11 років. При цьому переважна більшість підсудних визнаються винними.

У Лондоні та інших містах Великобританії йдуть суди над затриманими учасниками масових заворушень останніх днів, що супроводжувалися підпалами і мародерством.

Перші вироки винесені в Манчестері, де двоє учасників заворушень були засуджені до 10 і 16 тижнів тюремного ув'язнення.

Деякі магістратські суди перейшли на цілодобовий режим роботи: слухання йшли безперервно один за одним всю ніч на середу і четвер, повідомляє ВВС.

У четвер питання заворушень буде обговорюватися на надзвичайній сесії британського парламенту. Очікується, що прем'єр-міністр Девід Кемерон відкриє дебати доповіддю про заходи, вжиті урядом і поліцією, щоб покласти край насильству і мародерству.

Звинувачення, пред'явлені більшості підсудних, пов'язані з крадіжками з магазинів - найчастіше це незаконне проникнення в приміщення або крадіжка зі зломом. Однак деякі затримані звинувачуються в підбурюванні до грабежів та інших незаконних дій за допомогою соціальних мереж.

БРИТАНКА ВЛАШТУВАЛА СЕНСАЦІЮ В ІНТЕРНЕТІ, БЕЗСТРАШНО ВИСТУПИВШИ ПРОТИ МАРОДЕРІВ

Доказами проти деяких підсудних є їхні фотографії з награбованими товарами, які вони самі виклали на Facebook або Twitter.

Перед правосуддям постають люди різного віку, деяким обвинуваченим ледь виповнилося 11 років. При цьому переважна більшість підсудних визнаються винними.

Деякі справи передаються до судів вищої інстанції, що мають право застосовувати більш серйозні покарання.

Всього у зв'язку з масовими заворушеннями тільки в столиці заарештовано 820 осіб, повідомляє лондонська поліція. 279 з них висунуто звинувачення.

Нагадамо, 6 серпня в Лондоні сталися масові заворушення, після того, як поліцейський вбив таксиста на одній з вулиць района Тоттенхем. Безлади тривали три доби і поширились на інші міста Британії.

Читайте також:

Пасажир таксі, якого убили лондонські поліцейські, не стріляв у них

У Британії розлючена молодь закидала поліцію урнами

Заворушення вилились за межі Лондона, поліція поступається натовпу

В Лондоні близько 300 людей влаштували погром через вбивство таксиста

ВідеоУ бунтівному Лондоні 7-річні діти нарівні з дорослими громили вітрини магазинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: