У Британії вчителям дозволили застосовувати силу

Англійським школярам заборонено приносити в клас алкоголь, наркотики, порнографію і мобільні телефони, до порушників вчителям дозволено застосовувати заходи силової дії.

Згідно новими шкільним правилам, прийнятим Міністерством шкільної освіти Великобританії, вчителям дозволено застосовувати силу до розбурханих учнів.

Згідно з постановою міністерства, англійським школярам заборонено приносити в клас алкоголь, наркотики, порнографію і мобільні телефони, до порушників вчителям дозволено застосовувати заходи силової дії.

Як повідомляє міністр шкільної освіти Англії Нік Гібб, педагог має право обшукати учня при підозрі, що той скоїв крадіжку або проніс у школу заборонений предмет. У список таких предметів увійшли алкоголь, наркотики і психотропні речовини, порнографія, сигарети і піротехніка, а також мобільні телефони, MP3-плеєри, фотоапарати і відеокамери.

Крім того, вчителям дозволять застосовувати силу, щоб вивести з класу учня, що порушує порядок.

"Багато вчителів скаржилися, що не можуть впоратися з агресивно налаштованими учнями. Нові правила покликані змінити співвідношення сил у класі", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, 6 липня повідомлялося, що в Італії був прийнятий ряд громадських законів, пов'язаних з підтриманням громадської пристойності, у зв'язку з цим італійцям заборонили цілуватися в автомобілях, годувати бездомних кішок і будувати замки з піску.

Раніше Італійська влада звернулися до Європейського суду з прав людини з проханням скасувати заборону на вивішування розп'ять в школах.

Читайте також:

Італійцям заборонили цілуватися в авто

Учені довели, що жінки з низьким IQ шукають багатих чоловіків

Учені: поцілунок матері захищає немовля від хвороб

У Львові відкриється Школа Поцілунків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: