Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії ветеринарам принесли екзотичного птаха – він виявився звичайною чайкою. Що з ним сталося

Тваринка була абсолютно здоровою.

У Великій Британії люди побачили на узбіччі дороги екзотичного яскраво-помаранчевого птаха й віднесли його до ветеринарів. Виявилось, що це звичайна чайка, повністю вкрита карі.

Про незвичайний випадок у своїй практиці повідомила ветклініка для диких тварин Tiggywinkles у фейсбуці.

Лікарі розповіли, що коли отримали повідомлення про помаранчевого птаха й гадки не мали, ким виявиться тварина.

"Це один з найбільш дивних нещасних випадків, що ми бачили останнім часом", - написали вони.

Птаха назвали Вінні на честь індійського карі Віндалу. За словами працівників клініки, він якимось чином весь вимазався карі чи куркумою, через що не міг літати.

Від пернатого йшов різкий запах, але в усьому іншому він був цілком здоровий. Єдине, що було потрібно "екзотичній" чайці - гарна ванна. І хоча Вінні пручався і наробив безладу, заляпавши працівників помаранчевою водою, його все ж вдалося відмити.

Помаранчева чайка_4
Facebook / Tiggywinkles Wildlife Hospital

Тепер чистенький птах готовий повертатися на природу. Лікарі сподіваються лише на те, що Вінні більше не купатиметься в карі.

Помаранчева чайка_1
Facebook / Tiggywinkles Wildlife Hospital

Зазначимо, подібна історія трапляється не вперше. 2016-го року у Британії чайка впала у казан з карі і також моментально стала помаранчевою. Ймовірно, вона була голодною і хотіла вихопити шматок м'яса. Ця історія також завершилася добре – чайку відмили і відпустили.

Нагадаємо, у США "найнебезпечніший птах світу" вбив свого господаря. У величезної тварини на кожній нозі ніготь, схожий на кинджал.

Залиште свій коментар

Вибір редакції