У Британії випадково виявили педофіла, який працював у мусульманській школі

Чоловік займався прибиранням території при мечеті та розповсюдженням листівок. 

У Великій Британії виявили винного у педофілії чоловіка після того, як він почав працювати у школі при мечеті та змінив своє ім'я на Мухаммед.

Про це повідомляє Metro.

60-річний Френк Кремпсі почав працювати в ісламському центрі міста Блекберн на північному заході Англії на волонтерських засадах, але не повідомив, що раніше був засуджений за педофілію. 

Він щоденно відвідував мечеть Whalley New Road і допомагав з роздачею листівок та прибиранням у тамтешньому парку. Адміністрація місцевої медресе (школи) при мечеті надавала йому фінансову підтримку та допомогла з першим внеском для купівлі житла, оскільки чоловік повідомив, що перебуває у скруті.

Кремпсі приховав, що вчинював насилля щодо маленьких хлопчиків і що судовим рішенням йому заборонено заходити до будь-якого навчального закладу. У мечеті розповіли, що знали, як звати чоловіка, але той просив називати себе Мухамедом: мовляв, його справжнє ім'я тут не доречне. 

Відвідувачі мечеті були ошелешені цієї новиною. Чоловік не мав тісних контактів з дітьми, але весь час його не контролювали: "У нас є строгі процедури охорони, коли йдеться про медресе. Він з'являвся в мечеті лише протягом кількох тижнів у період свят, коли дітей там не було".

Обвинувач Френсіс МакЕнті повідомив, що Кремпсі уже вп'яте порушив положення про запобігання сексуальним злочинам. Чоловіка ув'язнили терміном на 5 місяців.

"Якщо ви хочете брати участь у різних соціальних заходах з іншими особами або ж такими організаціями, як мусульманська громада, що готові надати вам підтримку та допомогу, ви можете це робити. Все, що для цього потрібно - бути чесними з ними. Принаймні, вони зможуть вжити заходів для захисту дітей", - підсумували в суді.

Раніше повідомлялося, що в Індії у справі про зґвалтування 10-річної дівчинки, якій заборонили робити аборт, з'явилися нові подробиці. Батьком новонародженої дитини виявився не двоюрідний дядько постраждалої, про що свідчить тест ДНК.

Залиште свій коментар