У Британії випадково виявили педофіла, який працював у мусульманській школі

Чоловік займався прибиранням території при мечеті та розповсюдженням листівок. 

У Великій Британії виявили винного у педофілії чоловіка після того, як він почав працювати у школі при мечеті та змінив своє ім'я на Мухаммед.

Про це повідомляє Metro.

60-річний Френк Кремпсі почав працювати в ісламському центрі міста Блекберн на північному заході Англії на волонтерських засадах, але не повідомив, що раніше був засуджений за педофілію. 

Він щоденно відвідував мечеть Whalley New Road і допомагав з роздачею листівок та прибиранням у тамтешньому парку. Адміністрація місцевої медресе (школи) при мечеті надавала йому фінансову підтримку та допомогла з першим внеском для купівлі житла, оскільки чоловік повідомив, що перебуває у скруті.

Кремпсі приховав, що вчинював насилля щодо маленьких хлопчиків і що судовим рішенням йому заборонено заходити до будь-якого навчального закладу. У мечеті розповіли, що знали, як звати чоловіка, але той просив називати себе Мухамедом: мовляв, його справжнє ім'я тут не доречне. 

Відвідувачі мечеті були ошелешені цієї новиною. Чоловік не мав тісних контактів з дітьми, але весь час його не контролювали: "У нас є строгі процедури охорони, коли йдеться про медресе. Він з'являвся в мечеті лише протягом кількох тижнів у період свят, коли дітей там не було".

Обвинувач Френсіс МакЕнті повідомив, що Кремпсі уже вп'яте порушив положення про запобігання сексуальним злочинам. Чоловіка ув'язнили терміном на 5 місяців.

"Якщо ви хочете брати участь у різних соціальних заходах з іншими особами або ж такими організаціями, як мусульманська громада, що готові надати вам підтримку та допомогу, ви можете це робити. Все, що для цього потрібно - бути чесними з ними. Принаймні, вони зможуть вжити заходів для захисту дітей", - підсумували в суді.

Раніше повідомлялося, що в Індії у справі про зґвалтування 10-річної дівчинки, якій заборонили робити аборт, з'явилися нові подробиці. Батьком новонародженої дитини виявився не двоюрідний дядько постраждалої, про що свідчить тест ДНК.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: