У Британії випустять банкноту з всесвітньо відомим математиком-геєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його помилували лише 6 років тому.

Відомий британський математик Алан Тюрінг, якого звинуватили у гомосексуалізмі, з'явиться на купюрі у 50 фунтів. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Саме він у часи Другої світової розгадав секретні коди, що використовували нацисти, і його роботи потім стали основою для створення інформатики. Утім, після Другої світової Тюрінга засудили за його гомосексуальність та запропонували вибір між примусовою гормональною терапією і в'язницею. Вчений вибрав терапію, і згодом наклав на себе руки", - повідомили у студії.

Нова банкнота з портретом вченого з'явиться у Британії вже 2021 року. Вона буде пластиковою, як і всі нові купюри.

Нагадаємо, в грудні 2013 року Єлизавета II посмертно помилувала математика Алана Тюрінга, якого було засуджено у 1952 році за гомосексуальність.

Як відомо, розшифровувача німецького шифру "Енігма" піддали так званій "хімічній кастрації" та усунули від досліджень у галузі криптографії. Через два роки після цих подій він покінчив з життям.

Алана Тюрінга називають "батьком" кібернетики і сучасної обчислювальної техніки.

ВідеоБанк Англії випускає купюру номіналом 50 фунтів із зображенням математика Алана Тюрінга

Саме він у часи Другої світової розгадав секретні коди, що використовували нацисти, і його роботи потім стали основою для створення інформатики. Утім, після Другої світової Тюрінга засудили за його гомосексуальність і запропонували вибір між примусовою гормональною терапією і в'язницею.  

Банк Англії випускає купюру номіналом 50 фунтів із зображенням математика Алана Тюрінга

Залиште свій коментар

Вибір редакції