Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії заарештували медпрацівницю, яку підозрюють у численних вбивствах немовлят

До поліції звернулась сама лікарня, яка помітила підозріло високу смертність серед новонароджених.

Британська поліція заарештувала медпрацівницю за підозрою у вбивстві восьми немовлят і спробі вбити ще шістьох в лікарні на північному заході Англії.

Про це повідомляє Associated Press.

Розслідування загибелі дітей розпочалось рік тому, коли лікарня імені графині Честерської повідомила про незрозуміло високу смертність у відділені, яке займається недоношеними немовлятами та новонародженими зі спеціальними потребами.

Спочатку розслідування було зосереджено на смертях восьми дітей. Проте зараз у поліції вже кажуть про загибель 17 немовлят і 15 несмертельних інцидентів, які трапились від березня 2015 року до липня 2016.

Як повідомили британські правоохоронці, вони заарештували жінку "фахівця охорони здоров'я" за підозрами у вбивстві та замаху на вбивство. Разом з тим, у поліції не розповіли подробиць ані про саму жінку, ані про деталі злочину.

Як зазначається, після появи підозрілої смертності серед немовлят, лікарня припинила приймати пологи у жінок, які перебували на менше ніж 32 тижні вагітності, та переводила майбутніх матерів до інших лікарень.

Нагадаємо, у Бельгії судили католицького диякона, якого звинувачують у вбивстві щонайменше 10 людей, включно з власною матірю. Іво Поппе, який працював медбратом, звинувачується в тому, що вводив пацієнтам ін'єкції повітря, що призводили до закупорювання судин та смерті. ЗМІ прозвали чоловіка "дияконом смерті". Його злочин - один з наймасовіших вбивств у історії Бельгії.

ВідеоВ Іспанії судять лікаря, який відбирав дітей у бідних породіль і віддавав багатим родинам

Вкрадені діти. Гучний процес розпочався в Іспанії. Там судять 85-річного лікаря - одного з багатьох, хто підробляв свідоцтва про народження, аби із незаможних чи політично неблагонадійних родин передати немовлят у багаті й лояльні до тодішнього керівництва країни. Ідеться про десятки чи навіть сотні тисяч випадків під час режиму нацистського диктатора Франсіско Франко.

В Іспанії судять лікаря, який відбирав дітей у бідних породіль і віддавав багатим родинам

Залиште свій коментар

Вибір редакції