У Британії засудили чоловіка, що п'яним проґавив смертельний напад собаки на свого малюка

Маля, що лежало в калюжі крові, вранці виявила мати.

У Британії ув'язнили чоловіка на ім'я Райан Янг після того, як на його тритижневого синочка Реггі напав домашній лейклендський тер'єр. 32-річний батько в цей час спав напідпитку.

Про це повідомляє Mirror.

Трагедія сталася ще два роки тому, але судовий вирок винесли лише зараз.

У поліції розповіли, що чоловік випив вісім банок пива та замовив водієві таксі привезти ще вісім на свою домашню адресу. Напад собаки, яку зазвичай утримували в саду, можна було зупинити, але батько так і не прокинувся.

Ледь живого Реггі в калюжі крові вранці виявила його мати, Марія Блеклін. Жінка повернулася після похорону своєї бабусі, а доти з дитиною мав лишатися батько. Маля ще дихало, проте врятувати його не вдалося.

Пізніше чоловік розповів поліції: "Я б не сказав, що був п'яним, швидше втомленим".

Адвокат Керолайн Гудвін зазначила про свого підзахисного: "Він абсолютно спустошений. Минуло вже два роки, але це життєвий вирок для цієї людини".

З огляду на визнання Янгом власної вини та депресію, що в нього розвинулася, суддя ув'язнив чоловіка на 21 місяць і заборонив йому утримувати собаку терміном на сім років. Жоден із членів родини до суду під час винесення вироку не з'явився.

Раніше повідомлялося, що на Волині собака, яка належить священику Московського патріархату Ніфронту, напала на 3-річну дитину. Малюка з численними укусами госпіталізували до Ковельської районної лікарні. Місцеві жителі стверджують, що агресивну кавказьку вівчарку тримають просто на території церкви. 

ВідеоНа Харківщині німецька вівчарка перегризла горло 4-річній дитині

Залиште свій коментар