У Британії збираються заарештувати Папу Римського

Вчений Річард Докінз розраховує ініціювати арешт папи Римського під час його візиту до Великобританії.

Відомий британський учений-еволюціоніст і популяризатор науки Річард Докінз заявив, що розраховує ініціювати арешт Папи Римського під час його візиту до Великобританії з 16 по 19 вересня 2010 року. Про наміри Докінз пише газета The Times.

Учений звинувачує Бенедикта XVI у приховуванні випадків педофілії в католицьких парафіях. На думку Докінза, ці дії можуть класифікуватися як злочин проти людяності. Разом з іншим письменником-атеїстом Крістофером Хітченсом Докінз має намір сприяти арешту Папи Римського за тією ж схемою, яка була використана при арешті чилійського диктатора Піночета в 1985 році.

Докінз відзначає, що імунітет проти судового переслідування, яким володіє Бенедикт XVI, не діятиме під час переміщень папи по британському острову, навіть незважаючи на те що поїздка є державним візитом. Причина недійсності імунітету - відсутність Ватикану у списку держав-членів ООН (хоча Святий престол є постійним спостерігачем при ООН).

Нагадаємо, скандал із розбещенням неповнолітніх католицькими священиками розгорівся у березні 2010 року. Журналісти опублікували свідоцтва про численні факти сексуального насильства над дітьми в католицьких навчальних закладах. Крім того, у пресі з'явилися документи, які вказують, що нинішній Папа Римський сприяв приховуванню цих злочинів, посилаючись на необхідність підтримувати імідж католицької церкви.

Читайте також:

Папа Римський приховував випадки педофілії в церкві

Папа Римський допоможе священикам-педофілам покаятися

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: