Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії знали про загрозу життю Литвиненка, але нічого не зробили - російська прокуратура

У РФ стверджують, що інформація стосовно колишнього ФСБівця була відома за кілька місяців до його смерті.

Генеральна прокуратура Росії збирається оприлюднити матеріали з листування з Лондоном, з яких начебто випливає, що в МВС Великої Британії заздалегідь знали про загрозу життю колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка та інших осіб, а також неправдивий характер даних щодо підприємця Бориса Березовського.

"Ми проведемо брифінг для преси і оприлюднимо фактичні обставини, встановлені під час слідства у кримінальній справі про незаконне отримання Борисом Березовським у вересні 2003 року притулку у Великій Британії", - сказав генпрокурор РФ Юрій Чайка в інтерв'ю телеканалу НТВ, передає Интерфакс-Россия.

Він зазначив, що будуть оприлюднені "копії окремих документів з листування з МВС Великої Британії, в тому числі, і з Терезою Мей, яка в той час очолювала міністерство".

"Ці матеріали прямо вказують на те, що британська влада знала про хибний характер заяви щодо замаху на Березовського, але все одно надала йому статус біженця", - сказав Чайка.

Також, за його словами, в МВС Великої Британії ще за кілька місяців до смерті Литвиненка знали про загрозу його безпеці, а також безпеці інших осіб, але жодних заходів для їхнього захисту вжито не було.

Нагадаємо, Березовський помер у Британії 23 березня 2013 року. Причиною смерті стала зупинка серця. У ЗМІ з'явилася інформація про те, що 67-річний бізнесмен, якого в Росії звинувачували в низці злочинів, вчинив самогубство. Березовський був опонентом Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції