У Британії зникли дані військовослужбовців про борги та зв'язки з повіями

Зникли диски, які містять банківські реквізити і адреси військових, а також дані, що стосуються приватного життя військових.

У Великобританії 500 високопосадовців-офіцерів Королівських ВПС опинилися під загрозою шантажу після того, як конфіденційні дані про їх перелюб та вживання наркотиків, були загублені.

Скандал стався ще у вересні минулого року. Про зникнення дисків з секретною інформацією представників ВПС повідомили лише через два тижні. Пізніше Міністерство оборони визнало, що диски, що містять банківські реквізити і адреси військових, були загублені.

Проте тепер з'ясувалося, що дані, що стосуються приватного життя військових, включно з інформацією про їх судимості, банківські борги і зв'язки з повіями, також зникли.

Ця інформація може бути використана іноземними спецслужбами і просто шантажистами, побоюються у ВПС.

Крім того, вважають у відомстві, якщо інформація, що стосується особистого життя персоналу, особливо деяких високопоставлених офіцерів, стане надбанням громадськості, репутація ВВС буде заплямована.

Представник Міноборони заявив, що всі військові, яких торкнувся даний витік, були проінформовані, з метою попередити можливу загрозу їх безпеки. В той же час, за словами військового керівництва, ніяких докази, підтверджуючих крадіжку даних з метою шантажу, ні.

Як наголошувалося раніше, випадки втрати носіїв з конфіденційними даними стає на Туманному Альбіоні недоброю традицією.

Так, в серпні 2008 року компанія-підрядчик PA Consulting втратила флеш-карту з особистими даними десятків тисяч злочинців. Раніше міністр праці і пенсій Джеймс Пернелл залишив службову кореспонденцію у вагоні електрички.

Ще раніше - в 2007 році - британська влада втратили конфіденційні відомості про 25 мільйонів одержувачів допомог на дитину, які містилися на комп'ютерному диску. Диск був відправлений до національного аудиторського управління, але до адресата так і не добрався.

У липні 2008 року Міністерство оборони країни визнало, що за чотири роки загубило в цілому 658 персональних комп'ютерів відповідальних осіб, що містять інформацію різного ступеня конфіденційності.

Читайте також:

Афганські таліби залишили британців без різдвяної індички

Шофер Єлизавети II продав секрети королеви

Британія достроково виводить війська з Іраку

В Британії розсекретили легендарного радянського агента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: