У Британії знову борються з марихуаною

Прем'єр-міністр Великобританії пропонує надати марихуані статусу наркотику ксасу "В". Це зробить покарання за її розповсюдження жорсткішим.

Марихуана
Куріння марихуани стає все більш небезпечним, оскільки все більшого розповсюдження набувають її сильнодіючі різновиди
Марихуана, можливо, знову стане у Великобританії наркотиком класу "В" (середнього ступеня тяжкості), заявив прем'єр-міністр країни Гордон Браун у середу, 18 липня, під час виступу в британському парламенті.

Зміна статусу наркотиків потягне за собою посилення покарання за їх розповсюдження та вживання.

У лютому 2004 року у Великобританії набув чинності закон, відповідно до якого клас марихуани як наркотику був знижений на один ступінь: з класу "В" на клас "С". У 2005 році тодішній міністр внутрішніх справ Чарльз Кларк поставив питання про повернення марихуані статусу важчого наркотику, проте тоді було вирішено залишити його без змін.

І ось тепер прем'єр має намір доручити раді з боротьби зі зловживанням наркотиків розглянути інформацію про те, що куріння марихуани стає все більш небезпечним, оскільки все більшого розповсюдження набувають її сильнодіючі різновиди.

Браун сказав, що ця тема вже обговорювалася в кабінеті міністрів і було вирішено в цілому переглянути стратегію Великобританії відносно боротьби з наркотиками.

Наступного тижня глава британського МВС Джекі Сміт представить доповідь на цю тему.

„Вона (міністр внутрішніх справ – Прим.ред.) звернеться до людей із проханням висловити думку про нові шляхи інформування громадян країни про шкоду наркотиків, про те, як підтримати людей, що проходять лікування і як підтримати общини, які хочуть позбавитися розповсюджувачів наркотиків у своєму середовищі," - сказав прем'єр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: