У британських аеропортах пасажирів перевірятимуть на свинячий грип

Пасажирів з поганим самопочуттям не зареєструють на рейс, без довідки лікаря про відсутність захворювання на грип A/H1N1.

Британські авіакомпанії British Airways і Virgin Atlantic заборонили своїм службовцям допускати на рейси пасажирів із симптомами, що нагадують грип A/H1N1.

Авіакомпанії розробили нові інструкції для службовців, які що займаються реєстрацією пасажирів. Відтепер заборонено реєструвати людей, у яких виявлять нежить, головний біль, болі в горлі або м'язах.

Під час реєстрації мандрівників оглядатимуть медпрацівники, а співробітники компанії розпитуватимуть клієнтів про їхнє самопочуття. Пасажира з грипозними ознаками зареєструють на рейс, якщо він пред'явить довідку від лікаря про те, що його захворювання не є грипом A/H1N1.

Рішення керівництва згаданих компаній пояснюється тим, що рівень захворюваності на грип A/H1N1 на території Великобританії є найвищим в усій Європі: щодня тут реєструється близько 55 нових випадків, а загинули вже 29 людей.

За останніми оприлюдненими ВООЗ даним, підтверджено близько 95 тисяч випадків захворювання людей на грип A/H1N1 у 135 країнах і територіях, 429 людей померли. За кількістю хворих на грип A/H1N1 лідирують Мексика, США і Великобританія.

Нагадаємо, ВООЗ у червні вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням грипу A/H1N1 світом.

Читайте також:

Росія очікує різкого зростання захворювань на свинячий грип

Щодня у світі реєструються 2 тисячі хворих на свинячий грип

Імунітет від свинячого грипу мають лише 90-річні люди

Французи почали масовий випуск вакцини проти грипу А

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: