Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У британській газеті рекламують подорожі до Криму через Росію незаконним мостом

Українське посольство обурилось через подібне оголошення.

Українське посольство у Великій Британії закликає не вводити в оману туристів, рекламуючи відпочинок у Криму з трансфером через Росію. Подібне оголошення дипломати побачили у британській газеті.

В опублікованому оголошенні зазначається, що приїхати до Криму можна, скориставшись лоукостами до російських міст, а далі – пересісти на потяг, який їде "Кримським мостом".

"Не вводьте в оману читачів! Беззаперечно Крим вартий того, аби увійти до рейтингу найпривабливіших напрямків для подорожі у 2020 році, але ця територія перебуває під військовою окупацією. Дивіться рекомендації для подорожніх щодо цих територій", - йдеться у повідомленні амбасади.

У рекомендаціях для туристів зазначається, що Крим було незаконно анексовано Росією, через що перервано будь-яке легальне авіа- та морське сполучення з півостровом. Також зазначається, що Британія підтримала Україну та запровадила санкції проти Росії через анексію півострова.

Нагадаємо, 25 грудня 2019 року прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження через незаконне переправлення осіб через державний кордон України Кримським мостом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції