У британському парламенті не повірили розповіді Боширова і Петрова про турпоїздку до Солсбері

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саме Боширов і Петров, за версією поліції, є основними підозрюваними в отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки.

Депутат британського парламенту від виборчого округу Солсбері Джон Глен заявив, що "в захваті" від того, що підозрювані в отруєнні екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Олександр Петров та Руслан Боширов відвідали та подивились визначні пам'ятки Солсбері, але їх заяви в інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today не викликають довіри.

Про це він написав у четвер, 13 вересня, у своєму Twitter.

"Я в захваті, що Олександр Петров та Руслан Боширов змогли побачити визначні пам'ятки світового класу, які може запропонувати Солсбері. Однак дуже дивно, що вони приїхали всього на два дні і при цьому везли в багажі "Новачок", - написав Глен.

собор у Солсбері
Reuters

Заяви підозрюваних, за його словами, не заслуговують на довіру. "Солсбері радо приймає туристів з усього світу і надзвичайно відкритий для бізнесу. Але заяви Петрова і Боширова не заслуговують на довіру і розходяться з наявними в нашому розпорядженні широко визнаними розвідданими про цих осіб", - додав парламентарій.

Нагадаємо, Олександр Петров і Руслан Боширов у четвер, 13 вересня, дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції