У британському парламенті відреагували на ініціативу закрити "112 Україна" і NewsOne

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Член парламенту Великої Британії засудив можливе введення санкцій для телеканалів.

Екс-міністр культури Великої Британії Джон Уіттінгдейл, який очолює групу дружби з Верховною Радою України і комітет парламенту у справах ЗМІ, заявив, що не підтримує санкції ВРУ проти українських телеканалів "112 Україна" і NewsOne і пообіцяв особисто розібратися в ситуації.

Про це він повідомив у відповідь на звернення до нього телеведучої Надії Сасс, що перебуває зараз в Лондоні.

Уіттіндейл підкреслив, що виступає принциповим противником таких заходів проти будь-яких телеканалів. Британський депутат також зазначив, що йому потрібно детальніше розібратися. Він сподівається отримати найближчим часом додаткову інформацію, але в цілому засуджує будь-які форми цензури і вважає свободу ЗМІ невід'ємною умовою забезпечення свободи всього суспільства.

"У Сполученому Королівстві від телевізійних новин вимагають бути об'єктивними і неупередженими, і телеканал Russia Today штрафували за порушення цього принципу. Однак я завжди виступав проти тих, хто хотів заборонити трансляцію RT, нехай в його випадку безперечно йдеться про пропаганду", - роз'яснив свій підхід Уіттіндейл.

Чиновник пообіцяв звернутися до своїх знайомих в уряді і парламенті України за роз'ясненнями щодо ситуації.

Нагадаємо, що наприкінці серпня екс-заступник голови АП Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал NewsOne: власник 100% статутного фонду компанії Володимир Мураєв - батько нардепа Євгена Мураєва - передав йому телеканал в управління терміном на 3 роки. Мураєв-молодший цю інформацію підтвердив.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, що дав доручення підготувати відповідні закони щодо діяльності телеканалів "112 Україна" та NewsOne, оскільки петиція з проханням їх закрити набрала достатньо голосів. А вже на засіданні Ради 4 жовтня депутати ухвалили постанову звернення до РНБО щодо накладання санкцій на телеканали 112 та NewsOne.

ВідеоДва популярні інформаційні канали змінили власників

Про те, що "NEWSONE" перейшов в управління колишнього заступника голови Адміністрації Януковича Андрія Портнова, повідомив він сам - із Відня, де постійно проживає. "112" придбав маловідомий Едуард Катц, втім є дані, що за ним стоїть Віктор Медведчук.

Два популярні інформаційні канали змінили власників

Залиште свій коментар

Вибір редакції