У Брюсселі фермери закидали поліцію сіном та яйцями

Cільгоспвиробники протестують проти падіння закупівельних цін на молоко.

Європейські сільгоспвиробники провели у понеділок, 5 жовтня, в Брюсселі чергову акцію протесту проти падіння закупівельних цін на молоко.

У маніфестації взяли участь кілька тисяч аграріїв з Бельгії, Франції, Німеччини, Нідерландів, а також Австрії, Італії, Швейцарії та Люксембургу. Під час акції протесту на місцеву поліцію обрушилося сіно, град каміння і яєць.

Молочна криза розбурхує Європу вже не перший місяць. Закупівельні ціни на молоко за рік впали на 40-50% - до 18-20 євроцентів за літр. Собівартість виробництва літра молока становить близько 33 центів, а для рентабельності молочних господарств, на думку експертів, ціна повинна бути як мінімум 50 євроцентів за літр.

Міністри сільського господарства 27 країн ЄС на екстреній зустрічі поки тільки домовилися про створення робочої групи щодо виходу з кризи. Однак коли вона приступить до роботи, не відомо.

Бельгійська асоціація молоковиробників Milk Interest Group попереджає, що "якщо політики не приймуть рішень, здатних врегулювати кількість виробленого молока, на них ляже відповідальність за посилення руху протесту аграріїв".

Раніше фермери намагалися привернути до себе увагу шляхом блокування тракторами центру Брюсселя, а також спалення опудала єврокомісара з сільського господарства.

Читайте також:

Німецькі фермери, протестуючи, утопили в молоці 1,5 тонн риби

Росія відхрещується від "молочної війни" з Литвою

В Індії живе корова, яка дає молоко без доїння

Бельгійські фермери засіяли поле трьома мільйонами літрів молока

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: