Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Брюсселі відновили роботу станції метро, на якій стався кривавий теракт

Брюссельський метрополітен повернувся до звичайного режиму роботи.

Метро Брюсселя відновило роботу у звичному режимі після жахливих терактів, які сталися у столиці Бельгії 22 березня.

У понеділок, 25 квітня, була відкрита станція метро "Мальбек", де сталася одна з терористичних атак, пише Deutsche Welle.

До того ж повідомляється, що на станції було встановлено білу дошку для вшанування жертв нападу ісламістів, на якій пасажири метро можуть залишати пам‘ятні написи.

Як зазначається, відтепер для пасажирів знову доступні всі лінії з 5.30 години ранку до 0.30 години ночі.

Нагадаємо, 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 35 людей.

Брюссель-місто джихада

Залиште свій коментар

Вибір редакції