У будинку шамана, який "посвятив" Моралеса в президенти Болівії, знайшли 350 кг кокаїну

Духовний лідер індіанців аймара приховував вдома невелику лабораторію, де були знайдені, окрім 350 кг кокаїну, хімічні речовини, необхідні для виробництва наркотику.

Поліція болівійського міста Ель-Альто виявила 350 кілограмів кокаїну в будинку індіанського шамана, який "посвячував" Ево Моралеса в президенти Болівії в 2006 і в 2010 роках.

На релігійній церемонії, яка передувала офіційній інавгурації Моралеса, Валентин Мехільонес Акарапі - духовний лідер індіанців аймара, до яких належить і сам президент, - вручав Моралесу посох влади і виконував ряд ритуалів, закликаючи духів взяти під захист нового главу держави.

Проте дим пахощів не приховав від очей поліції невелику лабораторію, виявлену в будинку Мехільонеса в декількох кілометрах від столиці. Крім вантажу кокаїну, вартість якого оцінюється поліцією в 300 тисяч доларів, в лабораторії були знайдені хімічні речовини, необхідні для виробництва наркотику.

В ході операції поліцейські затримали також сина шамана і двох колумбійців які повинні були переправити вантаж в Санта-Крус, повідомив Фелікс Моліна, голова Спеціальної служби по боротьбі з розповсюдженням наркотиків в Болівії (FELCN).

"Це сюрприз для мене. Я не маю ніякого відношення до цієї справи", - заявив шаман Мехільонес. За його словами, він просто зглянувся над колумбійцями і пустив їх до себе, після того , як вони сказали, що будуть робити таблетки і мазі з лікарських трав.

Мехільонес, якого вважають мудрецем серед індіанців аймара, був обраний секретарем з культури в Федерацію Районні Хунт Ель-Альто - організацію, яка стояла біля витоків політичної кар'єри Ево Моралеса.

Посвячення Еви Моралеса в президенти проходило на території стародавнього міста Тіуанако, розташованого в 72 кілометрах від Ла-Паса поблизу східного берега озера Тітікака. Тіуанако є символом доколумбової стародавньої культури, яка процвітала на території Болівії ще задовго до імперії інків.

У ході церемонії Моралес вийшов на подіум босим в індіанському традиційних одязі і в присутності шамана і його 24 помічників приніс клятву Пачамамі (матері-Землі) і Тата Інті (батьку-Сонця). Потім він піднявся на піраміду Акапана, яка є священним храмом, і шаман вручив йому посох влади над народом Болівії Тіуанако.

Читайте також:

Президента Болівії отруїли його власні кухарі

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків

Президент Болівії вважає, що в армії та поліції багато шпигунів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: