У Бухаресті вийшли на страйк декілька сотень поліцейських

Зазвичай міліція супроводжують маніфестації, але цього разу вони самі стали маніфестантами. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Бухаресті декілька сотень поліцейських провели акцію протесту проти скорочення бюджету, що стосується витрат на держслужбовців.

Через чотири дні поліцейські мають намір повторити маніфестацію сподіваючись бути почутими: “Велика частина поліцейських, що працюють в Бухаресті, приїхала в столицю з інших міст. Тут у них немає свого житла, значить, доводиться винаймати. Не знаю, може бути у офіцерів і гідна зарплата, але рядовий поліцейський отримує 350 євро. І з них він повинен платити божевільну квартплату” - наголосив один з маніфестантів.

"Протести проходитимуть щодня з 10 до 12 годин дня до 21 серпня. У Бухаресті протестні акції будуть організовані навпроти президентського палацу, уряду, міністерства фінансів і міністерства внутрішніх справ " - повідомив голова профспілки.

Профспілка працівників правоохоронних органів повідомляє, що для забезпечення належного рівня безпеки в столиці Румунії не вистачає 8000 поліцейських.

Для виходу з кризи Бухарест обрав, у тому числі і максмальне скорочення витрат: у нинішньому році бюджет урізаний на мільярд євро; у наступному планується зменшити його ще на 3 мільярди.

Читайте також:

У Німеччині страйкує поліція

У Бразилії поліція зупиняла поліцію

Німецька поліція провела спецоперацію проти будильника

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: