У Бундесвері тривають скандали: голову німецької розвідки відправили на пенсію

Крістоф Грамм обіймав цю посаду останні 5 років.

У Бундесвері тривають скандали: голову німецької розвідки відправили на пенсію

© РИА Новости

Очільник військової контррозвідки ФРН Крістоф Грамм, який займався боротьбою з крайніми правими настроями серед військових Бундесверу, йде у відставку. Міноборони подякувало Грамму за його роботу і повідомило, що його звільняють з посади. 

Про це повідомляє Deutsche Welle 25 вересня.

"Він тимчасово йде у відставку… Подальша реалізація реформ потребуватиме додаткових зусиль", - заявили у відомстві. 

Міністр оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер повідомила, що таке рішення ухвалили за його згодою. Крістоф Грамм обіймав цю посаду останні 5 років. Його наступника ще не визначили.

Грамм у 2019 році ініціював реформи у відомстві, намагаючись розібратися з проблемою популярності праворадикальних поглядів серед співробітників Бундесверу, та досягнув певних успіхів. Водночас критики наполягають, що він не повною мірою задіяв доступні ресурси. 

Нагадаємо, що у січні міністр внутрішніх справ ФРН Хорст Зеехофер заборонив неонацистське угруповання "Combat 18". Це схильне до насильства угруповання спрямоване проти чинного конституційного ладу і по духу близьке націонал-соціалізму Адольфа Гітлера. 


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie