У Бурятії введено надзвичайний стан через свинячий грип

У Бурятії введено режим надзвичайної ситуації через епідемію грипу. На грип A/H1N1 там вже хворі 72 людини.

У Бурятії введено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з високим рівнем розповсюдження сезонного і свинячого грипу в регіоні.

Відповідне розпорядження підписав президент республіки В'ячеслав Наговіцин. За останніми даними, в Бурятії зареєстровано 72 лабораторно підтверджених випадку свинячого грипу. У столиці регіону Улан-Уде почалася епідемія ГРЗ.

Згідно з розпорядженням, республіканська комісія з підготовки до пандемії грипу повинна організувати безумовне виконання плану по запобіганню поширенню "свинячого" грипу.

"Керівників органів влади, підприємств і підприємців зобов'язали заборонити проведення масових, культурних, спортивних заходів. Забороняється проведення конференцій, мітингів, зборів. Введено масочний режим в усіх установах, підприємствах і організаціях, об'єкти торгівлі та громадського харчування, заборонені виїзди працівників і фахівців у неблагополучні регіони і країни з високою захворюваністю на свинячий грип ", - прес-служба президента та уряду.

Крім того, військовий комісаріат Бурятії повинен підготувати звернення до командування Сибірського військового округу про припинення прибуття призовників з неблагополучних по захворюваності регіонів у військові частини, розташовані в Бурятії.

Наговіцин також розпорядився залучити до надання допомоги населенню лікарів-інтернів та студентів старших курсів медичного факультету Бурятського держуніверситету.
Влада також вирішили вести моніторинг цін на противірусні лікарські препарати та засоби індивідуального захисту в аптечній мережі.

За останніми даними, в Бурятії зареєстровано 72 лабораторно підтверджених випадку свинячого грипу. В Улан-Уде почалася епідемія ГРЗ. За тиждень зареєстровано близько 4 тис. випадків, у тому числі п'ять випадків сезонного грипу. Епідемічний поріг по ГРЗ перевищено більш ніж у три рази.

Загалом в Російський Федерації підтверджено 14 смертельних випадків від свинячого грипу. Ще 1200 людей, за даними російського МОЗ, хворі на грип А/H1N1.

Читайте також:

Росія буде перевіряти на грип всіх приїжджих з України

У Росії від свинячого грипу померли 14 людей

У Румунії "свинячим" грипом захворіло відразу 40 туристів

У Польщі звичайний грип вважають небезпечнішим за свинячий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: