У центр Москви стягують міліцію через чутки про акції націоналістів

Заворушення можуть відбутися на Манежній площі, біля телецентру "Останкіно", на Профспілковій вулиці, в районі станцій метро "Водний стадіон" та ВДНГ.

 На Манежну площу в центрі Москви стягнуті посилені наряди міліції. Причиною цього стали чутки про підготовку несанкціонованих акцій націоналістів.

На Манежній площі знаходяться не менше 30 міліцейських автобусів. При цьому Червона площа та Олександрівський сад відкриті, перекритий лише майданчик над підземним торговим центром "Мисливський ряд".

Згідно з чутками,  які поширюються Інтернетом, заворушення можуть відбутися на Манежній, біля телецентру "Останкіно", на Профспілковій вулиці, в районі станцій метро "Водний стадіон" та ВДНГ.

Підрозділи МВС, згідно інформації ЗМІ, знаходяться в підвищеній готовності, в Москві сформований резерв з військовослужбовців Внутрішніх військ, співробітників оперативних полків і міліцейських спецпідрозділів.

Під особливий контроль узяті всі столичні залізничні та автовокзали. Групи молоді, що налічують більше п'яти чоловік, будуть оглядати в пошуках зброї, повідомило джерело.

Нагадаємо, 11 грудня, на Манежній площі відбулася несанкціонована акція націоналістів і радикально налаштованих футбольних фанатів, яка переросла в погроми.

15 грудня міліція, в очікуванні нових безладів також несла службу у посиленому режимі.Тоді масових зіткнень вдалося уникнути, затримані були близько 1200 чоловік. Постраждало у дрібних сутичках близько 30 осіб.

Читайте також:

Кадиров: жоден чеченець не брав участь у московських заворушеннях

Активіст "Наших" встиг "повоювати" і за націоналістів, і за кавказців

Хвиля насильства в Москві дійшла до школи: хлопчик з ножем накинувся на учня-кавказця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: