У центрі Мінська супротивники Лукашенка попросили "Сашу" піти

На Жовтневу площу в Мінську вийшли опозиційно налаштовані громадяни, які вимагають відставки Олександра Лукашенка.

Близько тисячі опозиційно налаштованих громадян вийшли на Жовтневу площу в Мінську на несанкціонований мітинг. Серед учасників мітингу - кандидати в президенти Білорусі Віталій Римашевський, Микола Статкевич і Володимир Некляєв.

Одним з гасел мітингу є вимога відставки діючого президента країни Олександра Лукашенка. Незважаючи на несанкціонований характер мітингу правоохоронні органи поки не приступають до затримань. Раніше голова мінського виборчкому Ігор Карпенко попереджав учасників, що за участь у невирішеній акції кандидатів у президенти можуть зняти з реєстрації.

Жовтнева площа, де зібралися опозиціонери, є одним з чотирьох місць у Мінську, де міська влада не дозволила проводити агітаційні заходи. Крім Жовтневої, агітувати заборонили на площах Незалежності, Перемоги та Якуба Коласа.

Після мітингу на площі прихильники кандидатів організували хід до будівлі Центрвиборчкому з плакатами "Саша, йди!". Вони мають намір передати в ЦВК Білорусі свої вимоги про включення до складу виборчих комісій представників опозиції. Міліція колоні опозиціонерів не заважає.

Кількість учасників ходи до ЦВК оцінюють в 250 осіб. В онлайн-трасляціі з місця подій, яку веде сайт Naviny.by, говориться, що опозиціонерам не вдалося передати свої вимоги главі ЦВК, так як установа до їх приходу вже закінчила роботу.

Вибори в Білорусі відбудуться 19 грудня 2010 року. 10 осіб, включаючи Римащевського, Статкевич, Некляєва, а також Лукашенка, зареєстровані як кандидати. Згідно з правилами проведення виборів, кандидати повинні припинити агітацію до 5 грудня.

Читайте також:

Лукашенко - найбагатший кандидат у президенти Білорусі

Лукашено згоден на 70 відсотків голосів виборців

Лукашенко став кандидатом у президенти з порушенням закону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: