Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди вимагають звільнити незаконно заарештованих та засуджених.

У Москві на проспекті Сахарова тисячі активістів вийшли на узгоджений мітинг "Відпускай", який організували активісти незареєстрованої Лібертаріанської партії.

Про це повідомляють очевидці акції у соцмережах.

Мітингувальники вимагають звільнити засуджених і заарештованих "московській справі", а також всіх політв’язнів.

Як зазначається, під час акції зі сцени виступали колишні фігуранти цієї справи Олексій Міняйло, Данило Конон, Владислав Барабанов і Валерій Костенок, а також російські опозиціонери Олексій Навальний, Любов Соболь.

Окрім цього мітинг підтримали низка музиканців, зокрема, лідер групи "Несчастный случай" Олексій Кортнєв, репер Face.

Наразі інформації про правопорушення чи затриманих під час акції немає.

За даними волонтерів об’єднання "Белый счетчик", в акції взяли участь понад 25 тисяч учасників.

Нагадаємо, 7 серпня, російський Центрвиборчком остаточно відмовив соратниці опозиціонера Олексія Навального та лідерці московських протесів Любові Соболь в участі у виборах до Мосміськдуми, згодом таке рішення ухвалили за скаргою Дмитра Гудкова.

Після цього у Москві регулярно відбуваються масові мітинги з вимогою провести вільні вибори до міської думи. Мерія мітинги забороняла, силовики жорстоко розганяли протестувальників. На кожній з двох останніх акцій російські правоохоронці затримали понад тисячу людей. Втім це не зупиняє людей.

Що відбувається у Москві та як російська влада намагається боротися з протестами блокуванням інтернету та отруєнням - у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції