Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чечні поліції роздали труби, щоб лупцювати порушників правил карантину - росЗМІ

У Чечні поліції роздали труби, щоб лупцювати порушників правил карантину - росЗМІ

Видання зазначають, що такими ж трубами користуються в чеченських секретних катівнях.

У Чечні від неділі, 29 березня, почав діяти карантин через коронавірус, перший випадок якого місцева влада помітила нещодавно. Причому обмеження впроваджуються у дуже жорстокому варіанті.

Як повідомляють "Нова газета" та Baza, поліцейським роздали поліпропіленові труби для "виховання" людей, які не надягли захисну маску або порушили режим самоізоляції.

Є повідомлення, що поліція затримує машини і перевіряє пасажирів на наявність масок, водночас тих, хто не має захисного засобу, витягають з авто і б’ють трубами. Також повідомляють, що масок у республіці немає, тож влада наказала всім шити собі захист самостійно.

За інформацією ЗМІ, такі труби використовуються у чеченських таємних катівнях. Протягом всього березня чеченська влада активно закликала до республіки туристів, проводила масові заходи та суботники, на які примусово зганяли тисячі людей.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції