У Чечні відкрили патріотичний клуб "Путін"

Молодіжні громадські організації Чечні оголосили про відкриття патріотичного клубу "Путін". Кажуть, Путін поклав початок становленню миру й стабільності в республіці.

7 жовтня, у день народження прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна молодіжні громадські організації Чечні оголосили про відкриття патріотичного клубу "Путін".

За словами спікера республіканського парламенту Дукуваха Абдурахманова, саме за підтримки Путіна в Чечні – мир і стабільність.

"У трагічний для народу час Володимир Путін простягнув нам руку допомоги. Його підтримка першого президента Чеченської республіки Ахмата-Хаджі Кадирова поклала початок становленню миру й стабільності в Республіці", - заявив Абдурахманов.

Він зазначив: під час президентства Путін не раз підкреслював, що "у трагічних подіях в регіоні чеченський народ не винен, що іслам і тероризм не мають нічого спільного".

У свою чергу, депутат Державної Думи Федеральних зборів РФ Адам Делімханов відзначив історичну роль Володимира Путіна у зміцненні миру і розвитку Чеченської республіки, а також побажав активістам клубу успіхів у громадській діяльності.

Відзначимо, що сьогодні, на честь дня народження Володимира Путіна, на іподромі в Гудермесі пройдуть кінні скачки за участю елітних скакунів.

Раніше повідомлялося, що свій 58-й день народження прем'єр-міністр Росії проведе в Петербурзі, де у нього запланована ціла низка робочих заходів.

Читайте також:

В столиці Чечні з'явився проспект імені Путіна

Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Путін відзначає 58-й день народження

Декан МДУ висварила студенток за еротичний календар для Путіна

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: