У Чечні відомого правозахисника Тітієва засудили до чотирьох років колонії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його організація займалась документуванням порушень прав людини в російському регіоні.

Суд чеченського міста Шалі засудив правозахисника, очільника місцевої філії правозахисного центру "Меморіал" Оюба Тітієва до чотирьох років позбавлення волі у колонії-поселенні.

Про це повідомляє "ОВД-Инфо".

Зазначається, що прокуратура вимагала для Тітієва чотири роки колонії та штраф у розмірі 100 тисяч рублів, однак похилий вік правозахисника суд врахував як пом’якшувальну обставину і не призначив штраф.

Водночас, адвокат Тітієва продовжував наполягати на фальсифікації справи та на тому, що докази у ній були представлені із порушеннями.

Нагадаємо, Оюба Тітієва затримали 9 січня 2018 року. Офіційною причиною стала знайдена в його автомобілі марихуана, але сам Тітієв заперечує свою провину. У "Меморіалі" повідомляють, що поліцейські погрожували родичам чоловіка, аби схилити його до зізнання. В організації вважають справу сфабрикованою та нагадують, що у республіці і раніше переслідували активістів та журналістів, а за офіційну причину брали зберігання наркотиків.

ВідеоПремію імені Вацлава Гавела присудили арештованому чеченському правозахиснику

Парламентська асамблея Ради Європи присудила премію з прав людини - цьогоріч лауреатом став Оюб Тітієв. Він очолює чеченську філію правозахисного центру "Меморіал" і з січня перебуває під арештом. Чоловіка затримали нібито через те, що знайшли наркотики у його машині. Сам Тітієв та його колеги справу вважають сфабрикованою, кажуть - арешт - це помста за правозахисницьку діяльність. 

Премію імені Вацлава Гавела присудили арештованому чеченському правозахиснику

Залиште свій коментар

Вибір редакції