У Чечні з почестями поховали терориста, причетного до вбивства французького вчителя (відео)

Дата публікації
Перегляди
2770
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чечні з почестями поховали терориста, причетного до вбивства французького вчителя (відео)

Фото: Associated Press

Тіло загиблого було доправлено до Росії із Франції через Туреччину 5 грудня.

В Урус-Мартанівському районі Чечні з почестями поховали Абдуллаха Анзорова, який обезголовив вчителя в передмісті Парижа.

Про це повідомляє Dailymail.

У Франції, на відміну від Росії, тіла терористів видаються родичам для поховання. Тож самі похорони пройшли в селі Шалажі. "У село, де відбувався похорон, пускали тільки місцевих жителів, а навколо села для охорони порядку виставили 65 співробітників поліції", - йдеться в повідомленні.

У церемонії поховання взяли участь близько 200 родичів.

Співробітники поліції ретельно стежили за тим, щоб ніхто не знімав похоронну процесію - у людей, які намагалися зняти церемонію прощання, нібито відбирали телефони. Проте деякі записи потрапили в Мережу.

 

Відео похорону було поширене на багатьох майданчиках. На одному з них назвали Абдуллаха Анзорова "Левом Ісламу" і підписали відео так: "Лев Ісламу сьогодні прибув на рідну землю. Ніхто, крім Аллаха, не має сили".

В середині жовтня 18-річний уродженець Москви чеченського походження Абдулла Анзор в передмісті Парижа Конфлан-Сент-Онорін відрізав кухонним ножем голову 47-річному вчителю географії та історії коледжу Буа-д'Ольн Самюелем Паті. Сам терорист був убитий патрульними поліцейськими.

Причиною злочину була демонстрація викладачем на уроках карикатур з журналу Charlie Hebdo на засновника ісламської релігії пророка Мухаммеда.

Відомо, що Анзор переїхав до Франції в малолітньому віці. Голова Чечні Рамзан Кадиров після вбивства вчителя заявляв, що Анзор виріс у Франції поряд з французами, а Чечня не має до страти ніякого відношення.

Нагадуємо, що у Франції засудили студентку за схвалення вбивства вчителя під Парижем. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2770
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація