У Чечні з'явилися чутки про смерть Доку Умарова

У Чечні почали ширитися чутки про смерть лідера чеченських бойовиків Доку Умарова, проте, офіційно дана інформація поки не підтверджується.

У Чечні ходять чутки про смерть лідера терористів Доку Умарова. Про це повідомило джерело в силових відомствах, дислокованих на території республіки.

"Протягом останніх днів у гірських районах Чечні оперативним шляхом були зафіксовані факти обговорення місцевими жителями теми можливої смерті лідера залишків бандформувань Доку Умарова", - сказало джерело.

За його словами, поки що оцінити ступінь правдивості повідомлень неможливо, але й залишати чутки без уваги "було б нелогічно".

Співрозмовник припустив, що чутки могли бути спровоковані оточенням лідера бандитів, щоб "відволікти від нього увагу". При цьому, за його словами, "цілком імовірно, що морози в горах ускладнили хворобу" Умарова і призвели до його смерті.

Проте, дані про можливу смерть Умарова поки не підтверджуються фактами, про це повідомило у суботу високопоставлене джерело в одній з російських спецслужб.

"Була оперативна інформація, що його (Умарова - ред.) разом з групою бойовиків близько двох тижнів тому накрило в горах авіаударом. Зараз декілька груп спецназу проводять в гірничо-лісистій місцевості одного з районів Чечні пошукову операцію в місцях ймовірного знищення бандгрупи. Поки дані не підтверджуються", - сказав співрозмовник.

Зазначимо, інформація про смерть або вбивство Умарова вже неодноразовон з'являлася в ЗМІ, проте кожного разу її спростовували. Неодноразово про погане здоров'я бойовика заявляв глава Чечні Рамзан Кадиров.

"Він хворий, ховається подібно щура в норі, тисне вошей, залишився без зубів і не в стані будь-ким командувати".

Влітку 2010 року з'явилася інформація про розкол у таборі бандитів, частина польових командирів вийшли з "Кавказького емірату" Умарова і перейшли під початок Хусейна Гакаєва.

Читайте також:

Новий лідер бойовиків напав на парламент Чечні, щоб прославитися

Закаєв присягнув новому лідеру чеченських бойовиків

Розкол на Кавказі: бойовики обрали нового лідера замість Доку Умарова

Доку Умаров віддав під шаріатський суд опальних командирів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: