У Чечні знову введений режим контртерористичної операції

На період режиму КТО передбачено огляд фізичних осіб та їх речей. Також буде проводитися огляд транспорту.

У Чечні на частині території Ачхой-Мартанівського району оперативний штаб у вівторок ввів режим контртерористичної операції (КТО). За даними штабу, у гірничо-лісовій місцевості в цьому районі переховується група бойовиків. У зв'язку з цим було прийнято рішення про проведення з півночі 24 листопада контртерористичної операції в смузі, розташованої від східної околиці населеного пункту Бамут, далі по руслу річки Фортанга у південному напрямі до 9 км і в східному напрямку до 4 км, відзначають в оперативному штабі.

На період режиму КТО передбачено огляд фізичних осіб та їх речей. Також буде проводитися огляд транспорту, в тому числі із застосуванням технічних засобів. Військовими та правоохоронними органами Чечні будуть перевірятися документи у всіх підозрілих особах.

З окремих ділянок місцевості та об'єктів, які потрапили в зону КТО, будуть евакуйовані жителі, а також у разі необхідності відбуксований транспорт. Як нагадують у штабі, режим КТО передбачає, в тому числі, контроль телефонних переговорів і іншої подібної інформації.

Нагадаємо, що 10 днів тому в околицях селища Шалажі Ачхой-Мартанівського району пройшла спецоперація, в ході якої було знищено близько 20 бойовиків. За місцем виявлення групи бойовиків спочатку було завдано вертолітний удар, а потім відбувся бій. Втрат з боку правоохоронних органів під час операції не було.

Читайте також:

Страсбурзький суд визнав Росію винною ще за трьома позовами жителів Чечні

У Чечні під обстріл потрапив вертоліт

Президент Чечні назвав свого спадкоємця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: