У Чехії дозволять ходити без масок на вулицях від кінця травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак правила соціального дистанціювання залишатимуться.

Влада Чехії планує скасувати "масковий режим" на вулицях вже від кінця травня. Водночас чехам доведеться дотримуватися дистанції один між одним у два метри.

Про це пише Expats.

"Ми вирішили щодо 25 травня, порадившись з епідеміологами. Подивимося, який вплив це матиме", - сказав міністр охорони здоров’я країни Адам Войтех.

Але у приміщеннях "масковий режим" буде зберігатися, зокрема там, де відбуваються масові скупчення людей – у громадському транспорті, магазинах та театрах. Також потрібно буде вдягати маски на вулиці, якщо це буде зібрання людей із різних сімей без можливості дотримуватися двохметрової дистанції.

Нагадаємо, Чехія однією із перших країн у Європі почала активно послаблювати карантин. Від  11 травня в країні не тільки поновилися міжнародні пасажирські перевезення, а й відкрилися кордони для в’їзду заробітчан із країн, які не входять до складу Євросоюзу.

Відео Надзвичайний стан, носіння масок та закон про роботу – журналіст Радіо Свобода про карантин у Чехії

Коронавірус закрив людей на карантин по всій планеті. У кожній країні свої правила та охочі їх порушити. Також додаються місцеві особливості у проведенні самоізоляції для підприємців та працівників. ДжеДАІ розпочинають серію сюжетів про те, як люди в різних куточках світу переживають обмеження, та чи виправдали вони себе. Перша розповідь про країну, що однією з перших в Європі запровадила надзвичайний стан і вже готується поволі повернутися до нормального життя. Ексклюзивна розповідь нашого колеги з Радіо Свобода. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Надзвичайний стан, носіння масок та закон про роботу – журналіст Радіо Свобода про карантин у Чехії

Залиште свій коментар

Вибір редакції