У Чехії на месу Бенедикта ХVI зібралося більше 120 тис. людей

Папа римський Бенедикт XVI відслужив месу просто неба в чеському місті Брно, яку прийшли послухати більше 120 тисяч людей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Більше 120 тисяч людей зібралися на полі міжнародного аеропорту в місті Брно в чеському історичному регіоні Моравія, щоб послухати месу Папи римського Бенедикта ХVI, що прилетів до Чехії з візитом.

"Історія продемонструвала, до якої безглуздості падає людина, коли виключає Бога з контексту свого вибору і своїх дій, і як важко побудувати суспільство, що живе цінностями добра, справедливості, братерства, бо людина вільна, і свобода її крихка, - заявив Папа. - Ваша країна як і інші народи, живе в культурних умовах, що часто представляють радикальну загрозу вірі, а отже - і надії... Технічний розвиток і вдосконалення соціальної структури важливі і необхідні, але їх недостатньо для того, щоб забезпечити моральний добробут нації. Людина має бути позбавлена від матеріальної ноші, але набагато важливіше, щоб вона була врятована від зла, яке калічить  її дух".

На месу в Брно зібралися не лише громадяни Чеської Республіки, але і жителі сусідніх держав - Угорщини, Польщі і Словаччини.

Нинішній триденний візит Папи Римського до Чехії, де католиками є третина 10,5-мільйонного населення, - перший за 12 років. Він проходить в переддень двадцятирічної річниці Оксамитовій революції - подій осені-зими 1989 року, в результаті яких в Чехословакії була повалена комуністична влада.

Читайте також:

Папа Римський прийняв Ющенка на аудієнції

Папа Римський переніс операцію

Папа-мобіль збив стару жінку

ВідеоПапа римський Бенедикт XVI у Чехії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: