У Чехії серед нелегальних мігрантів найбільше українців: хто ще у списку

У Чехії серед нелегальних мігрантів найбільше українців: хто ще у списку

Associated Press

Збільшилася саме кількість іноземців, які проживали нелегально.

У Чехії серед іноземців, які незаконно проживають в країні, лідирують українці. Загалом торік у Чехії виявили понад 6,5 тисячі нелегальних мігрантів, а за 2019 рік таких осіб було трохи більше аніж 5 тисяч.

Про це повідомляє Radio Prague International.

За інформацією видання, у 2020 році в Чехії виявили 6 645 осіб, котрі не мали законних підстав для проживання в країні. Водночас, у поліції кажуть, що це на 25% більше, аніж було в 2019 році. Здебільшого це люди, які приїхали до Чехії легально, але залишилися там навіть після закінчення дозволеного часу або всупереч вжитим заходам.

Найчастіше у Чехії затримувала поліція саме українців. На другому місці громадяни Молдови і на третьому - громадяни Грузії.

У поліції також додали, що пандемія значно вплинула на міграцію і торік кількість іноземців, які приїздили в країну істотно знизилося. Також поменшало і затримань на зовнішньому кордоні Шенгенського простору.

Нагадаємо, раніше біля узбережжя Великої Британії затримали судно через виявлених 69 нелегальних мігрантів. Правоохоронці затримали двох українців зі складу екіпажу судна у справі про торгівлю людьми та незаконну міграцію.

Доходи заробітчан можуть отримати подвійне оподаткування

Доходи заробітчан можуть отримати подвійне оподаткування
Наступна публікація