У Чехії заарештували пособників північнокавказьких бойовиків

Серед 8 затриманих осіб щонайменше двоє вихідців з Болгарії і один виходець із Чечні. В квартирі останнього під час обшуку було виявлено велику кількість зброї та боєприпасів.

У Чехії затримані вісім осіб, проти яких висунуті звинувачення в пособництві міжнародним терористам, зокрема, бойовикам на Північному Кавказі. Про це 3 травня повідомили чеські ЗМІ з посиланням на офіційні заяви представників поліції.

Як повідомляється, операція із затримання ймовірних посібників бойовиків пройшла після того, як чеська поліція дізналася про намір осіб, які перебували під наглядом, покинути країну.

Чеським та німецьким спецслужбам вдалося встановити, що вісім осіб належать до радикальної організації "Джамаат Шаріа", що діє в основному в Берліні.

Затримані, за версією слідчих, займалися виготовленням фальшивих документів і грошей, а також купували зброю для бойовиків з Північного Кавказу.

За інформацією чеських правоохоронців, серед затриманих щонайменше двоє вихідців з Болгарії і один виходець із Чечні. В квартирі останнього під час обшуку було виявлено велику кількість зброї та боєприпасів. Крім того, у затриманих вилучили літературу на арабській мові.

Наразі шестеро затриманих перебувають під вартою. Серед пред'явлених їм звинувачень - підготовка теракту і створення злочинної групи, за що підозрювані можуть отримати до десяти років позбавлення волі.

Читайте також:

Чеченська міліція вбила конкурента Доку Умарова

У Дагестані вбили брата смертниці з московського метро

Кавказ опинився на порозі нової кривавої війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: