У Чехії знайшли друге "представництво" так званої "ДНР", зареєстроване в Празі

Дата публікації
Перегляди
6403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чехії знайшли друге "представництво" так званої "ДНР", зареєстроване в Празі

На відміну від Острави, презентації цього "центру" не було.

Президент Чехії Мілош Земан назвав повернення Криму Україні неможливим. Проросійська риторика формального лідера країни стала одним із факторів відкриття в ній так званого "представництва ДНР" тижень тому в Остраві, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Незважаючи на кілька нот протесту Міністерства закордонних справ України та намагання чеської влади щось з цим зробити, громадський "центр", який сепаратисти називають своїм "першим дипломатичним представництвом у Європі", і далі не закрито. Він зареєстрований на околиці промислової Острави в дуже депресивному районі. Фактично знаходиться в офісному приміщенні в центрі міста. А в Празі на вулиці Гибернській зареєстрована ще одна структура під назвою "Представницький центр Донецької області". І до всіх них має стосунок одна людина – чеська громадянка Нела Ліскова, яка називає себе "почесним консулом "ДНР" в Чехії. "Ми звернулися з офіційним запитом до нашого прем'єр-міністра: як ця реєстрація могла пройти юридично, чи тут немає якогось конфлікту зі законодавством Чехії? Тому що Чехія не визнає так звану "Донецьку народну республіку", - каже депутат парламенту Чехії Марек Женішек.

У Чехії продовжує працювати терористське представництво ДНР

У Чехії продовжує працювати терористське представництво ДНР

Чеські активісти, які симпатизують Україні, спробували з'ясувати, як же працює цей так званий "представницький центр" в Остраві. Як виявилось, посеред білого дня в звичайний робочий день в тому офісі нікого немає, і він зачинений. "Це така димова завіса. Мета досить проста. Створити враження, що мова йде про легітимне державне утворення, чого насправді немає! Щоб бодай в якихось засобах масової інформації — чи то російських, чи то міжнародних — це обговорювали", - пояснив заступних директора чеського центру "Європейські цінності" Якуб Янда.

Днями в Чехії було оприлюднено два звіти чеської розвідки та громадської організації "Європейські цінності", в яких ішлося про російський вплив в Чехії. Метою Кремля, говориться в документах, є дискредитація членства Чехії в Європейському союзі та НАТО в очах чеської громадськості. Також приділялася увага фінансуванню Кремлем екстремістських політичних груп, на кшталт "Національної самооборони", одним з лідерів якої і є Нела Ліскова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація