Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях СБУ обшукує громадську організацію через заклики до сепаратизму

Члени організації закликали до "повернення" українських територій до складу Румунії.

У Чернівцях співробітники Служби безпеки України прийшли з обшуками до однєї з громадських організацій. 

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Представники організації під час публічного заходу в обласному центрі демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області у складі так званої "Великої Румунії". Надруковані карти виготовлені для пропаганди "святкування" на території України 100-річчя створення "Великої Румунії", - розповіли у відомстві.

обшук
СБУ

За даними силовиків, також учасники громадської організації поширювали літературу, в якій можуть міститися заклики до відновлення так званої "історичної справедливості" через анулювання міжнародно-правових і міждержавних документів, що існують, та "повернення" територій Північної Буковини, Північної Бессарабії та Південної Бессарабії  до складу румунської держави.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, інформація перевіряється, слідчі дії проводяться в офісних приміщеннях громадської організації.

Нагадаємо, раніше на Буковині місцева влада влаштувала у будинку культури святковий концерт до Дня соборності 22 січня. Сцену заходу прикрашала мапа України без окупованого Криму. Після цього через підозру у сепаратизмі було відкрито кримінальне провадження

Залиште свій коментар

Вибір редакції