У Червоному морі пірати захопили танкер з маслом

Озброєні пірати на півночі Баб-ель-Мандебської протоки захопили танкер з вантажем моторного масла MT Motivator. У заручниках опинилися 18 моряків.

У південній частині Червоного моря пірати захопили танкер з командою із 18 громадян Філіппін.

Напад озброєних розбійників на танкер MT Motivator, який віз вантаж моторного масла під прапором Маршаллових Островів, стався на півночі Баб-ель-Мандебської протоки.

Спроби представників командування антипіратської операції "Аталанта" встановити контакт з екіпажем танкера поки що не увінчалися успіхом.

Командування "Аталанти" продовжує відстежувати ситуацію навколо MT Motivator.

Про вимоги піратів не повідомляється.

За даними Міжнародного морського бюро, за останній час кількість піратських нападів в Аденській затоці і прилеглих водах значно зменшилася. З січня по березень 2010 року сталося 17 нападів проти 41 за той самий період 2009 року.

Боротьба з піратами здійснюється в районі Африканського Рогу в рамках військово-морської місії Євросоюзу "Аталанта". Але попри всі заходи, що вживаються, сомалійські пірати продовжують захоплювати в Індійському океані судна з метою отримання викупу на відстані до 775 морських миль від узбережжя.

Напади розбійників часто відбуваються також в Малаккській протоці, в Південно-Китайському морі і біля західного узбережжя Африки, особливо в територіальних водах Гвінеї.

Читайте також:

У Кенії створили спеціальний суд над сомалійськими піратами

Перший в історії суд над піратами завершився в Нідерландах

Сомалійських піратів судять за законами 17-го століття

Пірати, які захопили російський танкер, не змогли живими дістатися до берега

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: