У Чилі вірус свинячого грипу вперше виявлений у птахів

У заяві міністерства наголошується, що поширення захворювання взято під контроль.

У Чилі вперше за історію пандемії вірус грипу А/H1N1, відомий також як свинячий грип, виявлений у птахів.

Як повідомили представники міністерства охорони здоров'я Чилі, вірус грипу А/H1N1 був знайдений у індичок, яких вирощують і продають на двох фермах країни.

У заяві міністерства наголошується, що поширення захворювання взято під контроль. За даними представників уряду, м'ясо індички та продукція, яка з нього виробляється, повністю безпечні для споживання.

Відзначимо, що вчені вважають смертельно небезпечним для людини можливість схрещування вірусу свинячого грипу A/H1N1 з вірусом пташиного грипу H5N1.

Як попереджають фахівці, віруси цього типу складаються з восьми сегментів РНК. Якщо обидва опиняються в одному організмі, то їх сегменти можуть перемішається, створивши новий вірус. Цей вірус буде передаватися від людини людині так само легко, як A/H1N1, і при цьому мати смертоносність пташиного грипу.

Поки що самі по собі ці віруси не представляють великої небезпеки для людей, так як A/H1N1 не дуже смертоносний, а H5N1 смертоносний, але не передається від людини до людини.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я 11 червня вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким розповсюдженням по світу грипу A/H1N1.

За останніми даними регіональних бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я, понад 2,1 тисячі чоловік в світі стали жертвами грипу A/H1N1, число хворих перевищило 230 тисяч чоловік. Найбільше хворих зареєстровано в Мексиці, Великобританії, Німеччини, США.

Читайте також:

Кількість хворих на свинячий на грип у Росії зросла майже втричі

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

У Фінляндії вакцину від свинячого грипу тестуватимуть на дітях

Російським дітям заборонять виїжджати за кордон через свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: