У Чилі затримуються роботи з порятунку 33 гірників

Роботи з порятунку 33 чилійських гірників, замурованих в шахті, були зупинені після того, як у рятувальників зламався бур.

На півночі Чилі затримуються рятувальні роботи на шахті, де з серпня на глибині семисот метрів знаходяться 33 гірника. Повідомляється, що бурові роботи, в результаті яких повинен бути створений прохід для звільнення гірників, ускладнилися через зламаний бур. Уламок залишився в тунелі; робочі намагаються його витягти, проте не виключено, що їм доведеться почати всю роботу з буріння з самого початку в іншому місці.

Міністр гірничодобувної промисловості Чилі Лоренс Голборн заявив, що затримку з бурінням передбачали заздалегідь і вона не позначиться на графіку з визволення шахтарів.

Зламаний бур був задіяний у так званому "плані B", згідно з яким спочатку планувалося просвердлити отвір діаметром 30 сантиметрів, а потім розширити його до 66 сантиметрів. Роботи з "планом A" з меншим буром тривають. Крім того, рятувальники продовжують підготовку до старту "плану C", за яким для порятунку шахтарів має бути використаний гігантський бур, за допомогою якого створюють нафтові свердловини. З ним почнуть роботу не раніше 20 вересня.

Нагадаємо, що 33 шахтаря виявилися заблокованими в шахті Сан-Хосе на глибині 700 метрів після аварії 5 серпня. 17 серпня вони були виявлені. Замурованим гірникам провели електрику, передають воду, їжу, ліки і листи від родичів. Шахтарям забезпечують психологічну допомогу. Після того як в шахті була покращена система вентиляції, гірникам дозволили курити. Очікується, що операція з порятунку займе декілька місяців.

Читайте також:

Замурованим чилійським шахтарям провели електрику

Замурованим чилійським шахтарям дозволили курити

Чилійським шахтарям, які вже місяць під землею, показали футбольний матч між Україною та Чилі

Чилійські гірники, замуровані в шахті до Різдва, передали відео про життя під землею

ВідеоУ рятувальників чилійських шахтарів зламався бур

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: