У Цхінвалі посадили колишнього міністра "альтернативного уряду"

Екс-міністра економіки "альтернативного уряду" визнали винним в посяганні на конституційний лад і спробах насильницького захоплення влади.

 У Цхінвалі винесено вирок Теймуразу Джерапову - колишньому "міністру економіки альтернативного уряду Південної Осетії". Джерапова визнали винним в посяганні на конституційний лад і спробах насильницького захоплення влади. Суд засудив його до 13 років колонії суворого режиму.

Джерапов на суді заявив, що свою провину визнає частково, а також висловив готовність оскаржити вирок у Верховному суді Південної Осетії. За словами екс-міністра, "альтернативний уряд", намагався "примирити грузин і осетин".

"Альтернативний уряд" Південної Осетії - урядова структура, яка проводила у Південній Осетії політичну лінію офіційного Тбілісі і оскаржувала легітимність цхінвальської влади на чолі з Едуардом Кокойти.

Уряд був створений після президентських виборів 2006 року, коли в республіці пройшли альтернативні вибори. На ціх виборах переміг підтриманий грузинською владою Дмитро Санакоєв).

У 2007 році, "альтернативний уряд" було реорганізовано. Президент Грузії Михайло Саакашвілі оголосив, що на території Південної Осетії створюється "тимчасова адміністрація", і призначив Дмитра Санакоєва її керівником.

У серпні 2008 року, після введення грузинських військ до Південної Осетії (до того, як в конфлікт вступили російські війська) офіційний представник Грузії заявляв про намір передати Санакоєву повноцінне керівництво республікою.

"Альтернативний уряд" переїхав до Тбілісі та формально продовжив функціонувати і після російсько-грузинської війни, не маючи при цьому впливу на ситуацію в Південній Осетії.

Читайте також:

Саакашвілі компенсує жителям прикордонних сіл "мерзенність росіян"

Південну Осетію визнала невизнана республіка в Африці

Саакашвілі готовий передати свій пост абхазу чи осетину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: