У Чорногорії авто в'їхало у натовп людей, які відзначали попередні результати виборів

У Чорногорії авто в'їхало у натовп людей, які відзначали попередні результати виборів

Vijesti

Трьох людей госпіталізували, а інших учасників автопригоди із легкими тілесними ушкодженнями відпустили додому. 

У чорногорському Никшичі кілька людей постраждали, коли водій BMW в'їхав у натовп, який святкував попередні результати парламентських виборів, за якими перемогу мала б здобути опозиція.

Про це повідомляють Vijesti.

Зазначається, що дорожньо-транспортна пригода відбулася на кільцевій розв'язці неподалік від автовокзалу. Попередньо, до приїзду поліції очевидці "вдалися до самосуду" та напали на ймовірного винуватця аварії. 

Трьох людей госпіталізували, їх обстежують медики. Інших учасників автопригоди із легкими тілесними ушкодженнями відпустили додому. 

Водночас, за результами 96,4% оброблених бюлетенів, у лідерах голосування опинилися правляча Демократична партія соціалістів, яка зібрала 35,1% голосів, та опозиційна коаліція "За майбутнє Чорногорії", яка поки має 32,6%. Екзитпол же прогнозував, що перемогу здобуде опозиція.

У виборах у Чорногорії взяли участь близько 410 тисяч громадян. Виборчий день минув спокійно, за винятком незначних порушень на самих дільницях. Виборці обирали між шістьма коаліціями та п’ятьма партіями.

Нагадаємо, що єдиною умовою скасування проведення місцевих виборів у регіонах України, де підвищена кількість випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19, є введення надзвичайного стану.

В Україні наближаються місцеві вибори

В Україні наближаються місцеві вибори