У Чорногорії заочно засудили двох російських агентів за спробу держперевороту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони отримали 12 та 15 років ув’язнення.

Суд у Чорногорії виніс вироки учасникам спроби держперевороту 2016 року, серед яких були і росіяни Едуард Шишмаков та Володимир Попов, яких вважають агентами ГРУ.

Про це повідомляє видання Balkan Insight.

Зазначається, що Шишмаков та Попов отримали заочно 15 та 12 років позбавлення волі відповідно. Суд визнав їх організаторами перевороту та звинуватив у створенні терористичної організації. Чорногорська влада оголосила росіян у міжнародний розшук.

Також терміни отримали й інші учасники спроби держперевороту, зокрема і двом лідерам опозиційного "Демократичного фронту". Андрія Мандіч та Мілан Кнежевич отримали по 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 16 жовтня 2016 року, у день виборів до парламенту, чорногорська влада заарештувала групу з 20 сербів і чорногорців, частина з яких воювала на боці сепаратистів на Донбасі. Їх звинуватили у плануванні збройних нападів на державні установи. Із Сербії також депортували громадян РФ, які готували терористичні акти в Чорногорії.

Свого часу The Insider і Bellingcat вдалося ідентифікувати другого ключового організатора невдалого державного перевороту в Чорногорії, відомого під ім'ям "Володимир Попов" - ним виявився співробітник ГРУ Володимир Моїсеєв. Задовго до того вони також розсекретили і справжнє ім’я Шишмакова – ним виявився агент ГРУ Едуард Широков.

ВідеоЧорногорія заочно судитиме російських розвідників за спробу державного перевороту

Залиште свій коментар

Вибір редакції