Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чорному морі перекинувся корабель із понад 14 тис. вівцями на борту

Рятувальники врятували усіх членів екіпажу та 32 вівці.

У Чорному морі біля узбережжя Румунії перекинулося вантажне судно, яке перевозило 14 600 овець. 

Корабель "Queen Hind" під прапором Палау прямував до Саудівської Аравії, але перекинувся незабаром після виходу з румунського порту Мідія, повідомляє The Guardian.

Рятувальники врятували усіх членів екіпажу, який складався з 20 сирійців та одного ліванця. Також врятовані 32 вівці.

"Евакуаційна операція триває... Ми сподіваємося, що вівці, що перебувають в трюмі корабля, ще живі", - сказала речниця рятувальних служб Ана-Марія Стоіца.

За її словами, рятувальники, яких підтримували військові, поліція та водолази, намагалися підняти корабель та відтягти його назад до порту.

Нагдаємо, в Одесі через сильний вітер від берега з якоря відірвало суховантаж "Делфі" під прапором Молдови. На ранок стало відомо, що некерований корабель сів на мілину приблизно за кілометр від пляжу "Дельфін". Згодом стало відомо, що лихо сталося з танкером, на борту якого перебувають троє українців. Судно хвилями зняло з мілини і прибило до хвилерізу на пляжі, однак його екіпаж не подавав сигналу SOS і відмовлявся від евакуації. Врешті моряків із корабля евакуювали.

Відео Рятувальники в Одесі не можуть зняти екіпаж із суховантажу, який штормом віднесло в море

Біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Судно стояло в акваторії порту "Південний". Його  почало відносити у море в бік Одеси. За попередніми даними, у суховантажа відмовив двигун. Видання Думская повідомляє, що натепер корабель сів на мілину. На борту можуть перебувати півтора десятки людей. З порту на порятунок вийшли два буксири. Рятувальні катери намагаються підійти і зняти з судна екіпаж.  

Рятувальники в Одесі не можуть зняти екіпаж із суховантажу, який штормом віднесло в море

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції